Home » Новини » Новини України та світу » В одному із найбільших портів України обвалився причал: підприємству завдано шалених збитків

В одному із найбільших портів України обвалився причал: підприємству завдано шалених збитків

У порту “Южний”, що під Одесою, сталося обвалення одного із причалів, відтак державне підприємство зазнає значних матеріальних збитків. Інцидент трапився в районі терміналу компанії Cargill, який зараз будується.

Як підкреслили фахівці у коментарі ресурсу, обвалення могло статися в результаті використання застарілої технології проведення днопоглиблювальних робіт з боку китайського підрядника, який будує вищезазначений термінал.

Крім того підкреслюється, що, окрім завдання матеріального збитку інфраструктурі порту “Южний”, є й інші негативні наслідки – зокрема, обвалення причалу порушило логістику перевалки вантажів через порт.

За прогнозами експертів, якщо не припиняться днопоглиблювальні роботи на цій території, аналогічні аварії стануться і на інших причалах порту “Южний”.

Остаточні висновки про причини, розмір збитків і можливі майбутні наслідки буде зроблено за результатами відповідної експертизи. Також після розслідування цієї події правоохоронці та органи з контролю мають зробити висновок щодо осіб, які є відповідальними за днопоглиблювальні роботи.

https://24tv.ua/ukrayina_tag1119

%d блогерам подобається це: