Home » Новини » Новини України та світу » Модний будинок Versace відмовляється від використання натурального хутра

Модний будинок Versace відмовляється від використання натурального хутра

Італійський модельєр і головний дизайнер модного будинку Versace Донателла Версаче заявила про те, що не буде використовувати натуральне хутро при пошитті одягу.

«Хутро? З цим покінчено,- сказала вона. – Я не хочу вбивати тварин заради моди. Це неправильно», – сказала вона в інтерв’ю журналу 1843. Як зазначає видання, заява Версаче була досить несподіваною, враховуючи, що на сайті модного будинку Versace на момент публікації інтерв’ю покупцям все ще пропонувалися «пальто, оброблені хутром, на які всі будуть озиратися».

Крім того, досі в Versace не висловлювали ніякого бажання наслідувати приклад інших модних будинків, які раніше заявили про відмову від використання натурального хутра. У їх числі такі бренди, як Armani, Calvin Klein, Hugo Boss, Ralph Lauren.

Коментуючи заяву Донателли Версаче в інтерв’ю газеті The Guardian, виконавчий директор британського відділення Міжнародного товариства захисту тварин (HIS) Клер Басс зазначила: «Versace – дуже впливовий люксовий бренд, що символізує розкіш і гламур. І його рішення припинити використовувати хутро показує, щогуманна мода зараз як ніколи в тренді».

https://ecology.unian.ua/salvationspecies/10043330-modniy-budinok-versace-vidmovlyayetsya-vid-vikoristannya-naturalnogo-hutra.html

%d блогерам подобається це: