Home » Новини » Новини регіону » Очільник Гайворонської районної ради привітав школярів з Міжнародним Днем захисту дітей

Очільник Гайворонської районної ради привітав школярів з Міжнародним Днем захисту дітей

1 червня 2018 року в Міжнародний День захисту дітей, голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ разом з начальником відділу освіти районної державної адміністрації Олександром Гродзіцьким побували в навчально-виховному комплексі №2 “Загальноосвітня школа-гімназія І-ІІІ ступенів”, де в актовій залі цього навчального закладу зустрілися з талановитою учнівською молоддю Гайворонщини – переможцями та призерами обласних, Всеукраїнських та Міжнародних олімпіад, конкурсів та змагань.

Дмитро Миколайович привітав школярів зі святом, побажав подальших успіхів у навчанні, позакласній роботі та спорті, а також здійснення мрій та сподівань.

Під час зустрічі, очільник районної влади Д. М. Грабовий разом з керівником освітньої галузі району О. В. Гродзіцьким вручили підростаю-чому поколінню відзнаки та матеріальні винагороди.

Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості подарували гостям цього святкового заходу цікаві хореографічні композиції.

http://gayvoron-rayrada.gov.ua/news/14-20-57-01-06-2018/

%d блогерам подобається це: