Home » Анонс подій » Компанії Кіровоградщини можуть взяти участь у проекті з енергоефективності

Компанії Кіровоградщини можуть взяти участь у проекті з енергоефективності

Мінекономрозвитку та GIZ запрошує до участі в пілотному проекті компанії хлібопекарської та молочної промисловості, а також машинобудування та виробництва неметалевих будівельних матеріалів для забезпечення енергоефективності, зниження енергозатрат та підвищення конкурентоспроможності.

Про це повідомляє Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності.

Загалом, для співпраці буде обрано близько 60 компаній, які отримають технічну підтримку з визначення та реалізації енергоефективних пілотних проектів.

Особливо вітаються заявки малих та середніх підприємств.

Пілотні проекти складатимуться з трьох етапів:

  1. Детальний енергоаудит: обрані компанії на першому етапі отримають звіт із переліком економічно та технічно доцільних енергозберігаючих рішень для конкретних підприємств.
  2. Розробка рентабельних проектів з енергоефективності: на основі результатів першого етапу обрані компанії отримають чіткий план впровадження енергозберігаючих та економічно доцільних заходів.
  3. Підтримка у впровадженні проектів: на цьому етапі експерти GIZ надаватимуть компаніям інжинірінговий та консультативний супровід у реалізації проектів, розроблених на попередньому етапі. Фінансування заходів компанії-учасники проводитимуть за власний рахунок, завдяки банківським позикам або з інших джерел.

Зацікавлені у співробітництві компанії мають заповнити форму заявки ТУТ та надіслати її Наталії Усенко на електронну пошту nataliia.usenko@giz.de не пізніше 22 червня 2018 року.

Довідка:

«Консультування підприємств щодо енергоефективності» є проектом технічного співробітництва з Мінекономрозвитку, що впроваджується GIZ, починаючи з березня 2017 року на замовлення Федерального міністерства економічного розвитку та співробітництва Німеччини. Проект сприяє досягненню стратегічної цілі – підвищення ефективності використання ресурсів у виробничих галузях української економіки.

gre4ka.info

%d блогерам подобається це: