Home » Новини » Новини регіону » Юннати із Кіровоградщини взяли участь у всеукраїнському конкурсі

Юннати із Кіровоградщини взяли участь у всеукраїнському конкурсі

У Черкасах підбили підсумки 1 Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху «Зелена естафета» на базі комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради», в якій взяла участь і команда із Кіровоградщини.

Мета заходу – поширення практичної природоохоронної роботи в закладах загальної середньої освіти та закладах позашкільної освіти, залучення учнівської молоді до заходів щодо збереження та поліпшення стану довкілля, формування її життєвих компетентностей у контексті ідей сталого розвитку суспільства, повідомляють на сайті Миргородської міськради.

Учасниками фінального етапу Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху «Зелена естафета» у м. Черкаси були команди закладів загальної середньої освіти та команди закладів позашкільної освіти з 12 областей – переможці обласних етапів юннатівського природоохоронного руху «Зелена естафета» з Вінницької, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Кіровоградської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Черкаської, Чернігівської областей.

В програмі «Зеленої естафети» були творчі звіти команд закладів загальної середньої освіти та команд закладів позашкільної освіти за трьома напрямами: «Практична природоохоронна робота»; «Просвітницька природоохоронна робота»; «Навчально-виховна робота з охорони природи».

Також були проведені індивідуальні змагання на звання кращого природо охоронця – практика з моніторингу навколишнього природного середовища в природі, що провели викладачі Черкаського державного технологічного університету, та складання тестових завдань кожним учасником фіналу.

gre4ka.info

%d блогерам подобається це: