Home » Новини » Новини регіону » Комбінування теорії і практики: у Кропивницькому розпочався семінар з кросфіту

Комбінування теорії і практики: у Кропивницькому розпочався семінар з кросфіту

9 лютого 2019 року, у Кропивницькому спортивному клубі «Fightbaza» розпочався теоретико-практичний семінар «Функціональний тренінг (Crossfit)».

-Семінар для всіх бажаючих але сьогодні завітали тренери, які професійно займаються кросфітом і хочуть підвищити свою кваліфікацію. Дуже приємно, що є тренери з Черкаської та Миколаївської областей. За два дні буде проходить комбінування теорії і практики кросфіту, як одного з фунціональних видів спорту для здоров`я людей, -каже керівник клубу «Fightbaza» Андрій Лісота

2-денний семінар проводять два провідних сертифікованих тренера України Валерій Кисель і Олександр Ярощук.

-Загальний курс нараховує 16 годин плюс тестування після проходження курсу. Лекційних занять чотири години, весь інший час приділимо тому, як правильно рухатись, будувати прогресію вивчення складних рухів, лайфхакам у тренерській роботі. Розкажемо, як зробити тренування максимально безпечним та ефективним. Ми даємо перевірену інформацію, відпрацьовану роками на практиці, яка заснована на фундаментальних науках : анатомії, біомеханіці та фізиці,– розповідає тренер Валерій Кисель.

Після семінару відбудеться екзамен, який складається з тесту. За словами Валерія по результатам тесту стане зрозуміло на якому рівні тренерський склад клубу.

До Кропивницького подібні семінари були в Одесі та Харкові.

Активно підтримав ініціативу і секретар міської ради Андрій Табалов.

Я вважаю, що функціональний тренінг в спортивному залі «Fightbaza» – це те, що повинна вміти і знати кожна людина, не дивлячись на вік, фізичні можливості. Як кросфіт так і інші вправи вони безпечні. Питання в тому, як їх робити з яким навантаженням та інтенсивністю. Цей тренінг важливий, щоб спортзал «Fightbaza» залучав більше людей, які не займаються спортом взагалі, але мають проблеми з болями в поясниці, суглобах -фізкультура лікує це,-каже Андрій Табалов і додає,- Я кросфітом займаюсь другий рік і мені він дуже подобається. Більше того- це найкраща дисципліна, найбільш різнопланова та корисна для здоров`я. Це вид фізичної активності, який доступний для всіх.

За словами Андрія Табалова, це вже третій тренінг у спортивному клубі:

-Ми постійно намагаємось підвищити кваліфікацію наших тренерів, а також залучаємо всіх небайдужих. Такі заходи – це здоров`я наших кропивничан,а про нього треба дбати.

gre4ka.info

%d блогерам подобається це: