Home » Новини » Новини регіону » У Кропивницькому провели фінал обласних змагань «Спортивна зима»

У Кропивницькому провели фінал обласних змагань «Спортивна зима»

Фінал обласного фізкультурно-оздоровчого заходу «Спортивна зима» відбувся учора, 8 лютого, у Кропивницькому на льодовій ковзанці «Слайз».

Його учасниками стали дев’ять шкільних команд-переможниць попереднього етапу, які були розподілені за територіальним принципом. Серед команд міст змагалися учні з Кропивницького,Знам’янки та Помічної; районів – Компаніївський, Олександрійський і Онуфріївський; ОТГ – Великосеверинівська, Новоукраїнська та Соколівська. Кожна команда була представлена шістьома школярами, учнями 5-9 класів.

– Цей фізкультурно-оздоровчий захід обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх” вперше організовує для дітей 2003-2007 років народження. До фінальних змагань  був перший етап серед районів, ОТГ і міст. Вони в себе проводили зимові розваги і не обов’язково на ковзанах. Вони каталися на санчатах, на лижах, хтось грав на снігу у футбол, проводив руханки на свіжому повітрі. Але головне, що вони долучилися до зимових заходів і хто найкраще себе проявив на місцях, приїхали до Кропивницького на фінальний етап, – розповів “Гречці” директор обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Дмитро Янчук.

Всі команди взяли участь у трьох конкурсах за результатами яких визначалися переможці у кожній із груп.

У першому конкурсі “Хто швидше” учні мали продемонструвати вміння кататися на ковзанах. У другому “Снайпер” якомога більше влучити м’ячем у автомобільні скати. Завершував фізкультурно-оздоровчий захід конкурс “Переправа”, в якому двоє хлопців переправляли своїх партнерів по команді за допомогою автомобільних скатів і мотузки з одного краю ковзанки на іншу.

Серед міст перемогли школярі з Кропивницького, у заліку районів найкращими стали діти з Компаніївщини, а серед ОТГ високими результатами відзначилися учні Великосеверинівської школи.

gre4ka.info

%d блогерам подобається це: