Home » Новини » Новини України та світу » Україна перейшла на новий протокол лікування ВІЛ

Україна перейшла на новий протокол лікування ВІЛ

Усі інфіковані отримали право на безкоштовну довічну терапію, – МОЗ

 

У МОЗ зазначили, що Україна першою з усіх країн Східної Європи офіційно переходить на нові стандарти лікування вірусу імунодефіциту людини.

5 червня МОЗ України затвердив новий клінічний протокол лікування і профілактики вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), який відповідає новітнім рекомендаціям Всесвітньої організації охорони здоров’я, повідомили впрес-службі відомства, передає Цензор.НЕТ.

Зазначається, що Україна стала першою країною у Східній Європі, яка офіційно переходить на нові стандарти лікування ВІЛ.

За новим протоколом, кожен ВІЛ-інфікований, незалежно від кількості вірусу в крові, має право на безкоштовне довічне лікування. Як основна схема лікування буде використовуватися комбінований препарат, який виробляє дев’ять компаній.

“Завдяки цьому одна доза препарату стала дешевшою в шість разів, і нині для України коштує 5,4 грн. Інноваційний комбінований препарат поєднує в собі кілька діючих речовин, а отже, пацієнт може приймати лише одну таблетку щодня”, – заявили в Міністерстві охорони здоров’я.

 

Ресурс: https://censor.net.ua/ua/n3131087

 

%d блогерам подобається це: