Home » Новини » Новини регіону » У Кропивницькому нагородили переможців міського конкурсу «Молода людина року»

У Кропивницькому нагородили переможців міського конкурсу «Молода людина року»

У Кропивницькому вручили міські відзнаки “Молода людина року”.

Як повідомляють на сайті міської ради, відбулося це під час святкової програми, яку влаштували на площі перед будівлею міської ради.

Конкурс проводить управління молоді та спорту міської ради вже четвертий рік поспіль. Нагороди вручають молодим людям, завдяки яким місто стає привабливішим, знаним, модерновим.

Добре, що ми вже маємо традицію напередодні молодіжного свята відзначати найактивнішу молодь – зазначив міський голова – Я не хочу повторювати добре відомі речі, що за молодими людьми майбутнє.Головне, щоб за цими словами була реальна історія. Це правда – місту, країні дуже необхідні молодий розум, креативні ідеї, проекти, які просуватимуть економіку, міський простір, розвиватимуть інфраструктуру. 

У 2019 році переможцем в номінації «Молодий захисник України» нагороджено командира групи І загону спеціального призначення військової частини А 0680, молодшого лейтенанта Збройних Сил України Олега Візіренко.

В номінації «Сила духу» нагороду отримала вихованка відділення «Інваспорт» дитячо-юнацької спортивної школи №1 Дар’я Тарасенко. Але оскільки наразі Дар`я знаходиться на навчально-тренувальних зборах, нагороду отримав її тато.

В номінації «Молодий науковець року» перемогла викладачка Кропивницького інженерного коледжу Галина Горохова.

Номінації «Молодий працівник промислової галузі» цього року удостоєний слюсар з механоскладальних робіт продуктової команди акціонерного товариства «Ельворті» Андрій Кедік.

Номінацію «Молодий підприємець року» виборола керівниця кафе «Їжак» Вікторія Краснова.

«Відкриттям року в області фізичної культури і спорту» у 2019 році став спортсмен відділення волейболу дитячо-юнацької спортивної школи №3 Ігор Свиридов.

У номінації «Відкриття року в області культури і мистецтва» кращою стала керівниця зразкового колективу студії хореографічного мистецтва “Аеліта” Олександра Ткаченко.

В номінації «Відкриття року в області культури і мистецтва» Андрій Райкович нагородив солістку міського професійного духового оркестру Анастасію Безай.

На всіх присутніх чекала вечірка під відкритим небом: виступали танцювльні колективи, та рок – гурт «Місто доріг».

Ресурс https://gre4ka.info/suspilstvo/52977-u-kropyvnytskomu-nahorodyly-peremozhtsiv-miskoho-konkursu-moloda-liudyna-roku-foto

 

%d блогерам подобається це: