Home » Актуальні теми » МОЗ закликало регіони проводити спецоперації по боротьбі з кiром

МОЗ закликало регіони проводити спецоперації по боротьбі з кiром

З початку року від ускладнень захворювання померли 18 осіб

Міністерство охорони здоров’я закликає регіони проводити спецоперації по подоланню спалахів кору. Про це повідомляє прес-служба відомства.

“Міністерство охорони здоров’я України спільно з Центром громадського здоров’я закликають регіони провести спецоперації щодо подолання спалаху кору. Вже почалася підготовка по координації таких заходів, проведено наради з представниками всіх областей”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що з початку року на кір захворіло понад 55 тисяч українців, а від ускладнень кору померло 18 осіб.

У відомстві нагадали, що в червні завершилася спецоперація в Хмельницькій області. Там в рамках додаткових заходів по імунізації щеплення отримали 9 тис. Дітей і 11 тис. Дорослих, і зараз захищені від хвороби 96,5% дітей, які відвідують дитячі садки і школи області. Відомо, що кір – дуже заразне інфекційне захворювання, що передається від хворої людини до здорової повітряно-крапельним шляхом, тобто під час чхання, кашлю або розмови з хворим. Захворювання може мати важкий перебіг і привести до серйозних ускладнень – пневмонії, вушної інфекції, запалення мозку (енцефаліту).

Ресурс https://comments.ua/health/627418-minzdrav-prizval-regiony-provodit-specoperacii-po-bor-be-s-kor-yu.html?utm_medium=referral&utm_source=kurs_com_ua&utm_campaign=you_can_get_more

%d блогерам подобається це: