Home » Новини » Новини України та світу » З 15 липня Gmail закривається для програм

З 15 липня Gmail закривається для програм

У Google оголосили про більш жорстку політику доступу до свого поштового сервісу Gmail. Починаючи з 15 липня пошуковик стане недоступним для сторонніх програм. Після Gmail такі ж обмеження введуть для Drive.

Про зміну у своїй політиці Google оголосив ще в жовтні минулого року. За нею доступ OAuth до даних Gmail зникне. Від цього постраждають не лише сторонні поштові клієнти, а й інші додатки, наприклад, клавіатура Microsoft SwiftKey та утиліта SMS Backup+, яка вивантажувала SMS в акаунт Gmail.

Інтерфейс Google OAuth API вже кілька років використовується як канал для додатків при доступі до Gmail. Це передбачає як роботу з листами, так і доступ до контактів чи зображення профіля. Користувач Gmail мав можливість дозволити або заборонити такий доступ за власним бажанням.

Віднині у Google хочуть самі контролювати доступ сторонніх додатків до Gmail. Для цього пошуковий гігант запускає програму аудиту, яка обійдеться від $15 000 до $75 000 або навіть більше. Усе залежить від розміру та складності додатка, який хоче отримати доступ до даних Gmail.

Блокування доступу OAuth до Google Drive відбудеться наступного року.

Ресурс https://techtoday.in.ua/news/z-15-lypnya-gmail-zakryvayetsya-dlya-program-116770.html

%d блогерам подобається це: